Movies
Ratings
104
ExitRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 1.5
The SmurfsRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 0.5
Penny PinchersRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 4.5