Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5