Titles you rated
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0