Series
Ratings
143
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5