Titles you rated
The DeuceRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Kim Je-dong's Talk to You Season 2Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- Secret UnnieRated ★ 1.5