Series
Ratings
112
Bad GuysRated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
StartupRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0