Series
Ratings
63
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Black Jack OVARated ★ 4.0- Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 2.5