Movies
Ratings
490
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0