Movies
Ratings
591
25th HourRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 2.0
The River WildRated ★ 5.0
The KingdomRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Six-String SamuraiRated ★ 1.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 3.0
The Good ShepherdRated ★ 1.0
Con AirRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 1.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0