Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0