Movies
Ratings
497
White House DownRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0