Titles you rated
Smoking / No SmokingRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
My Bloody ValentineRated ★ 2.0
Altered StatesRated ★ 3.5- 天国への応援歌 チアーズRated ★ 2.5
The Hard WayRated ★ 2.0- 정사Rated ★ 1.0
- Sea CatRated ★ 1.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.5
Raining StonesRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre 2Rated ★ 1.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.5
The Good DinosaurRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Jam Films SRated ★ 3.0
Metalstorm: The Destruction of Jared-SynRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 3.5
Scream 3Rated ★ 2.0