Movies
Ratings
311
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 3.0
Help, I'm Alien PregnantRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0