Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Superman/Shazam!: The Return of Black AdamRated ★ 4.0
Superman: Brainiac AttacksRated ★ 4.0
Superman/Batman: Public EnemiesRated ★ 5.0
All Star SupermanRated ★ 5.0
Superman/Batman: ApocalypseRated ★ 5.0
Look, Up in the Sky: The Amazing Story of SupermanRated ★ 4.0
Superman/DoomsdayRated ★ 5.0
Superman IV: The Quest for PeaceRated ★ 5.0
Superman IIIRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0