Titles you rated
Love LettersRated ★ 4.0
A Perfect CoupleRated ★ 3.0
QuintetRated ★ 2.5
Lucky LadyRated ★ 2.5
Cisco PikeRated ★ 3.5
The SplitRated ★ 3.0
A Lovely Way to DieRated ★ 2.5
1941Rated ★ 1.5
The Stalking MoonRated ★ 3.0
The Wrath of GodRated ★ 3.0
Villa RidesRated ★ 2.5
The RookieRated ★ 2.5
Just Before NightfallRated ★ 4.0
The Gypsy MothsRated ★ 3.0
CandyRated ★ 3.5
The Band WagonRated ★ 5.0
In a Lonely PlaceRated ★ 5.0
What Ever Happened to Baby Jane?Rated ★ 5.0
ScoopRated ★ 2.5
AwakeningsRated ★ 5.0