Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5