Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Any Given SundayRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Man on WireRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0