Titles you rated
AladdinRated ★ 0.5
Shrek the ThirdRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 1.5
ShrekRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 0.5
TangledRated ★ 0.5
UpRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0