Series
Ratings
99- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
Tico of the Seven SeasRated ★ 3.5- Magical Girl Pretty Sammy OVARated ★ 2.5
My Daddy Long LegsRated ★ 3.5- The Story of CinderellaRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
The Best HitRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5