Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
BrothersRated ★ 4.5
Swan SongRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
I OriginsRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 4.0