Titles you rated
Darwin's GameRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Lies WithinRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 1.0
Money Heist season 3Rated ★ 1.0
Money Heist season 2Rated ★ 1.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5