Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.0
The Good ShepherdRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Kon TikiRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 1.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
John WickRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5