Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
SickoRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 1.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.5
Peter PanRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 1.0
KikujiroRated ★ 3.0