Titles you rated
DerangedRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5