Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 0.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0