Movies
Ratings
201
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0