Movies
Ratings
334
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0