Series
Ratings
32
Woman of DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0