Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0