Titles you rated
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5