Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0