Series
Ratings
12
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0