Movies
Ratings
157
New TrialRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The BarRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5