Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Geronimo: An American LegendRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
MarthaRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
Lisa FrankensteinRated ★ 4.0
Time CutRated ★ 1.5