Movies
Ratings
1269
KOKUHORated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.0
The CrowRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0