Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5