Movies
Ratings
507
American SniperRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
OldRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0