Titles you rated
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5