Series
Ratings
277- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 2.5
Just an ExcuseRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5