Series
Ratings
45
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5