Movies
Ratings
275
Night at the MuseumRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
VolcanoRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5