Movies
Ratings
1010
HitchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
A Perfect MurderRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Wall StreetRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0