Series
Ratings
26
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 1.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0- Being Human Season 1Rated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- Beowulf: Return to the ShieldlandsRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5