Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0