Movies
Ratings
231
The SubstanceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.5
The Wings of the KirinRated ★ 2.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Force MajeureRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0