Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
deleRated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5