Titles you rated
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The CommandRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0