Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5