Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- TarotRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- ShortpaperRated ★ 3.5