Series
Ratings
14- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0